Наши услуги

 • Найму зерновози

  Найму автомобілі сцепки для перевозки зерна на елеватор.Автомобілі обов"язково тентуються+ митний трос,скоби (трос тентовочний під пломбу).Вантажність від 22 тон до 40 тон,висота борта-до 3,60 м,погрузка тракторним перевантажувачем- Кінза(30т)та Бальзер(50т).Заключення договору на місці Перелік документів по водіям, для заключення договору. (Всі документи 2013 року) 1) Паспорт; 2) Код ; 3) Свідоцтво про державну реєстрацію фізичної особи, підприємця; 4)Свідоцтво про сплату єдиного податку ( 3-тя група 5%); з новим кведом (49.41). 5)Витяг (не виписка) з єдиного державного реєстру, обов’язково з пунктом про види підприємницької діяльності., з новим кведом (49,41). 6)Банківські реквізити; Довідка з банку, завірена підписом та печаткою, про те, що рахунок ( поточний,картковий) відкритий на підприємця.

  13536 Житомирська область, Попільнянський р-н. с.Парипси пров.Шевченка 18а

  ПАТ «Технологічна аграрна компанія об’єднана»
 • найму зерновози

  Найму автомобілі сцепки для перевозки зерна на елеватор.Автомобілі обов"язково тентуються+митний трос,скоби (трос тентовочний під пломбу).Вантажність від 22 тон до 40 тон,висота борта-до 3,60 м,погрузка тракторним перевантажувачем- Кінза(30т)та Бальзер(50т).Заключення договору на місці
  Перелік документів по водіям, для заключення договору.
  (Всі документи 2013 року)

  1) Паспорт;
  2) Код ;
  3) Свідоцтво про державну реєстрацію фізичної особи, підприємця;
  4)Свідоцтво про сплату єдиного податку ( 3-тя група 5%); з новим кведом (49.41).
  5)Витяг (не виписка) з єдиного державного реєстру, обов’язково з пунктом про види підприємницької діяльності., з новим кведом (49,41).
  6)Банківські реквізити; Довідка з банку, завірена підписом та печаткою, про те, що рахунок ( поточний,картковий) відкритий на підприємця.
  13536
  Житомирська обл.
  Попільнянський р-н.
  с.Парипси
  пров.Шевченка 18а
  ПАТ «Технологічна аграрна компанія об’єднана»