Тарифи

Після кожного вхідного або вихідного дзвінка з Вашого рахунку буде списана сума, в залежності від вибраної категорії. У таблиці нижче вказані базові тарифи для кожної з категорій оголошень. Вони можуть зростати в залежності від популярності підкатегорій.

Категорія Базові вартості
дзвінків*, грн**.
Бізнес 14
Дитячий світ 9
Будинок та сад 9
Тварини 9
Мода та стиль 7
Нерухомість 14
Робота 7
Транспорт 9
Послуги 14
Хобі 9
Електроніка 9

Послуга «Моя реклама» спрямовує Вам вхідні дзвінки з тарифних номерів у діапазоні від 067-0690001 до 067-0690099 на які ви можете передзвонити у випадку пропущеного, прийнятого або відхиленого дзвінка і з’єднатись з останнім потенційним клієнтом який телефонував. Останні дві цифри тарифного номера вказують на розмір плати за з'єднання вхідного і вихідного дзвінка, яка стягується з користувача послуги «Моя реклама» та вказана у таблиці. Детальніше.

Щоб підключити послугу «Моя реклама» по телефону, зателефонуйте на безкоштовний короткий номер 848 та слідуйте підказкам оператора сервісного центру. Плата за дзвінок не стягується.

*Усі дзвiнки, що надходять за оголошеннями різних категорій, пiдключених до послуги "Моя реклама" і опублікованих на сайті mr.kyivstar.ua, тарифікуються за мiнiмальною вартістю дзвiнка, відповідно тарифу категорії.

**Тарифи вказані з урахуванням ПДВ. Додатково стягується збір до Пенсійного фонду у розмірі 7,5% від вартості послуг без врахування ПДВ.