Моя Реклама

Детальніше

Послуга Бізнес Онлайн дозволяє розширити присутність вашої компанії в Інтернет і спрощує її пошук для потенційних та існуючих клієнтів в пошуковій системі Google, а також на сайтах наших партнерів, як за назвою, так і за сферою діяльності. Для цього наші фахівці розмістять основну інформацію про вашу компанію, сферу її діяльності, товари і послуги на основних Інтернет майданчиках, на яких потенційні покупці шукають партнерів, товари або послуги, які ви пропонуєте:

Розміщення профілю вашої компанії на даних ресурсах з зазначенням адреси вашого сайту дасть додаткові можливості для підвищення його рейтингу в органічній видачі пошукової системи Google.
Просто надайте нам інформацію про вашу компанію, товари або послуги, які ви пропонуєте, решту роботи зроблять наші фахівці.

Пакети просування

Пакет M

Пакет включає в себе:

Пакет L

Пакет включає в себе:

Пакет XL

Пакет включає в себе:

 • Створення односторінкового сайту з адаптацією під мобільні пристрої
 • Контекстна реклама в пошуку Google бюджетом 1200 грн
 • Розміщення профілю компанії і мітки на Google картах
 • Розміщення профілю компанії і мітки на карті на Foursquare
 • Розміщення профілю компанії в соціальних мережах Google+, Facebook, Instagram
 • Налаштування Google Analytics для створення детальної статистики відвідувачів веб-сайтів
 • Інструмент для відстеження дзвінків
 • Преміум розміщення банера на вітрині Київстар Маркет з позначкою TOP, SALE або АКЦІЯ
 • Преміум розміщення вашого оголошення на сайтах всіх медіапартнерів послуги «Моя Реклама»:
 • Розміщення вашої реклами на сайтах медіапартнерів:
  • Inforico.ua
  • Besplatka.ua
  • Cataloxy.com.ua
 • Розгорнутий аналітичний звіт про розміщення профілю вашої компанії на картах і в соціальних мережах, а також посилання на ваше оголошення, розміщене на сайтах медіапартнерів послуги «Моя реклама»

Умови

Всі пакети просування послуги «Моя Реклама» (M, L, XL) включають в себе створення сайту, адаптованого під мобільні пристрої, розміщення в каталозі «Моя Реклама» і на сайтах партнерів протягом року, а також розміщення інформації про вашу компанію на картах (Google і Foursquare), в соціальних мережах (Facebook, Google+, Instagram) і на YouTube. В рамках послуги, всі сайти будуть розміщенні на домені locsite.com. У разі якщо ви хочете використовувати інший домен, ви можете придбати його самостійно, або звернутися за допомогою до свого менеджера послуги «Моя Реклама»

Зверніть увагу! У разі, якщо профіль вашої компанії вже зареєстрований на будь-якому з представлених ресурсів, - повторно профіль не розміщується незалежно від обраного пакета.

На сайтах-партнерах оголошення буде опубліковано протягом доби з моменту оплати і надання контенту, з позиціями згідно оплаченого пакету. У соціальних мережах Facebook, Google+, Instagram і на YouTube, а також на карті Foursquare профіль вашої компанії буде доступний протягом доби після оплати і надання контенту.

На карті Google мітка про вашу компанію з'явиться орієнтовно протягом 21 дня з моменту розміщення. На вказану вами адресу буде відправлено лист з кодом підтвердження від Google. Для успішної активації облікового профілю, вам необхідно повідомити код активації своєму менеджеру послуги Моя Реклама.

Пакети просування M, L, XL діють виключно для профілю однієї компанії. Для просування декількох компаній необхідно підключити окремий пакет просування для кожної з них.

У випадку розбіжності тематики вашого оголошення з категорією або регіоном одного з медіапартнерів, реклама не буде на ньому опублікована. Будьте уважні! Зараз пакети просування M, L, XL не передбачають можливості розміщення на сайтах партнерів оголошень з категорій нерухомість, транспорт і HR.

Послуга вважається наданою з моменту публікації вашого оголошення на медіа-ресурсах, а також розміщення профілю вашої компанії на картах (Google і Foursquare), в соціальних мережах (Facebook, Google+, Instagram) і на YouTube.

У разі зупинки просування оголошення знімається з публікації на всіх сайтах партнерів. Зверніть увагу, що при зупиненні просування оголошення грошові кошти не повертаються. Щоб відновити просування оголошення, необхідно активувати його повторно.

Вартість і оплата

Вартість просування на сайтах партнерів і в газетах, а також розміщення на картах (Google і Foursquare), в соціальних мережах (Facebook, Google+, Instagram) і на YouTube залежить від обраного вами пакету: M, L, XL

 • Тариф М – 4999 грн/ рік
 • Тариф L – 8499 грн/ рік
 • Тариф XL – 14999 грн/ рік