Нашi послуги

  • Продукти та співпраця з ЛР

    LR Health Beauty Systems - одна з найбільш успішних європейських компаній у сфері косметики та продуктів для збалансованого харчування, провідний гравець на ринку прямих продажів. Заснована в 1985 році в м. Ален (Німеччина), компанія представлена ​​сьогодні в 30 країнах світу, включаючи Україну.

    Успіх компанії заснований, в тому числі, на тісній співпраці із зірками. Серед них Брюс Вілліс, Хайді Клум, Кароліна Куркова, Ральф Меллер, Маркус Шенкенберг, які створюють разом з LR свої іменні аромати і косметичні серії.

    Продуктова лінійка LR включає засоби догляду за обличчям, волоссям і тілом, декоративну косметику, парфумерію, продукцію для збалансованого харчування. Основна частина продукції компанії виробляється в Німеччині, декоративна косметика - в Італії, Франції, Люксембурзі. У Росії компанія представлена ​​з травня 2011 року.

    Компанія є членом Української Асоціації прямих продажів (АПП), гарантує захист прав споживачів і етичність бізнесу партнерів. Вся продукція LR сертифікованих на території Митного союзу, а її якість і безпека підтверджені незалежними дослідженнями.